Η κακή εικόνα του Παναθηναϊκού, στο πρώτο ημίχρονο του ντέρμπι του ΣΕΦ απέναντι στον Ολυμπιακό, προκάλεσε τον εκνευρισμό της Τζόουνς, που... ξέσπασε σε ένα τζάμι!
Η παίκτρια του Παναθηναϊκού δεν πήρε και τόσο ψύχραιμα το -14 του ημιχρόνου (39-25), με αποτέλεσμα, κατά την αποχώρηση της προς τα αποδυτήρια, να σπάσει το τζάμι της φυσούνας με γροθιά! Μάλιστα, με την επιστροφή των "πράσινων" στο παρκέ, για το β' μέρος, η παίκτρια του "τριφυλλιού" είχε δεμένο το χέρι της.
![](/images/2023/Gynaikes/423541875_1755718564916946_4047634576583886008_n.jpg)
![](/images/2023/Gynaikes/423472340_911422633849876_3316921181531717296_n.jpg)
![](/images/2023/Gynaikes/423472457_372338272240581_5068276674248065276_n.jpg)